Zamówienia i info.

Szablon został wykonany przeze mnie...w około godzinkę lub dwie. Taki prosty, mało skomplikowany i mam nadzieję, że też przejrzysty. Korzystałam z własnej wiedzy oraz kilku kodów z Land of Grafic. Bardzo im dziękuję za ich pracę dzięki, której można samemu stworzyć różne rzeczy i później cieszyć się z końcowego efektu.
Używam Gimpa do robienia nagłówków a także Sai'a do robienia artów, które możecie także znaleźć na tym blogu.
Arty mojego autorstwa to wszystkie przedstawiające postacie przeze mnie wymyślone. Inne natomiast są ściągnięte z internetu z Google Grafika.
Przyjmuję coś takiego jak zamówienia na art z twoją postacią, to co później z tym zrobisz to twoja sprawa, jednak gdy ich użyjesz oczekuje iż wspomnisz o ich autorze.
Zamówienie na nie możecie wysłać mi na e-mail lub gg, które znajdziecie w zakładce  Rara_Avisa, bądź tutaj w komentarzu.

Formularz zgłoszeniowy wygląda tak:
Twój adres e-mail, bądź coś innego za pomocą czego mogę się z tobą skontaktować:
Postać, czyli:
płeć;
wiek ( dziecko, nastolatek, student, dorosły);
kolor włosów;
kolor oczu;
wzrost;
kształt oczu ( duże okrągłe, małe skośne itp.);
długość włosów;
kształt grzywki (np. jedno pasemko na środku czoła, jedno na policzek, jedno trochę do oka, dwa na krzyż na środku czoła, grzywka w prawo, lewo, prosta i jeszcze jakieś inne);
rozmiar piersi ( w przypadku dziewczyny);
umięśnienie ( w przypadku chłopaka);
ubiór i kolor;
Znaki szczególne ( pieprzyki, znamiona, blizny kolczyki)
+ lekki szkic, dzięki któremu będę mogła sobie lepiej zobrazować twoją postać. Nie jest on obowiązkowy jednak bardzo pomaga bo wtedy wiem po prostu więcej.

Jeśli wstydzisz cię pokazać swoją wizję twojej postaci to chętnie pokaże ci swoje pierwsze rysunki, Wtedy na pewno nabierzesz pewności siebie i zobaczysz że wszystko da się wypracować z czasem :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz