Rara_Avisa

Jestem młodą dziewczyną o małych, chińskich szaro-błekitnych oczach i średniej długości farbowanych blond włosach. Osobiście uważam, że jestem brzydka ale co tam... Moim uzależnieniem są cukierki mleczne wether's orginals ( zawsze mam jednał paczkę w domciu w magicznej szafce ze słodkościami), herbatniki i herbata owocowa.
Jestem cholerykiem ze skłonnościami do lekkiego sadyzmu i jak to powiedziała moja koleżanka przy nowo poznanych osobach " jeśli ktoś z was nie chce mieć uszczerbku na zdrowiu, to do tej panny bez kija nie podchodź". Oczywiście się z nią nie zgadzam i sama uważam, że jedyne co może ode mnie odrzucać to wrodzona wredota i szczerość. bo w tych dwóch cechach objawiają się moje skłonności sadystyczne. Gdy mnie poznajesz to widzisz skromną nieśmiałą osóbkę która wydaje się być tak spokojna jak jeszcze nigdy. Dopiero później można zobaczyć jaka jestem naprawdę.... a to chyba nie stawia mnie w najlepszym świetle.
Jestem osobą, która chętnie ci pomoże, jednak jeśli te pomoc odrzucisz będzie za tobą chodzić i śmiać się z twoich nie powodzeń. Nie można brać pewnych rzeczy, które mówię na poważnie, bo później można tego bardzo żałować. Nie jestem kłótliwą osobą, jednak jeśli już coś takiego sie stanie to zazwyczaj czekam, aż mój rozmówca się wywrzeszczy, śmieje si,ę rzucam jakieś zwykłe zdanie i odchodzę  On będzie się obrażać jeszcze tydzień będzie mnie obgadywał, a je z szokiem wymalowanym na twarzy będę się pytać o co mu chodzi. Czyli w skrócie: kłótnie po mnie spływają jak masło po patelni.
Mam za głośny śmiech i tęż śmieje się z byle czego. W stosunku do osób, które nie lubię jestem chamska,  a kpiarski uśmieszek i mrożenie wzrokiem jest na porządku dziennym...
Mam dość specyficzny humor i moje żarty za bardzo nigdy nie wychodzą. Jednak dowcipy innych kumam w 100%.

Mimo tego wszystkiego nie bój się , ani nic innego, do mnie napisać... chyba że jesteś podobny do mnie to wtedy coś tam może nie wyjść.

e-mail: sairyuketsu@gmail.com
gg: 57771835

Przyjmuję zamówienia na arty: Zamówienia

A jeśli nie jesteś pewny co do moich możliwości to przedstawiam ci kilka z nich:

Natsuki- główna bohaterka tego bloga

Inne z innych blogów:Nie zawsze się podpisuję, ale to wina tego, że zapominam...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz